Večeře Přátel z Bhútánu – 28. listopadu 2016

Spolek Přátelé Bhútánu 28. listopadu 2016, v půvabných prostorách Prague Business Club, poprvé hostil své členy a přátele.

K naší radosti nás poctila svou přítomností také Její Excelence Pema Choden, velvyslankyně Bhútánu v Bruselu. Což byla velká pocta pro všechny zúčastněné.

V doprovodu Tshering Dorji, poradce a pana Tokey Dorji, jejího manžela, strávila její excelence den v Praze a my jsme byli přešťastni za tu možnost, přiblížit jí naši krásnou zemi.

O večeři byl velký zájem, proto musel být na poslední chvíli připraven ještě jeden extra stůl pro několik nových hostů. Ve vyprodaném sále byla velmi příjemná atmosféra. Na úvod zazněly laskavé a zábavné projevy, dále následovala prezentace o aktuálním působení spolku, o plánech do budoucnosti a informace k projektům, které podporujeme v Bhútánu.

Chtěli bychom vyjádřit naši hlubokou vděčnost všem těm, kteří se zúčastnili této večeře a zejména její excelenci Pemě Choden, že nás poctila svojí přítomností a za čas, který nám věnovala. Jsme poctěni, že se připojila ke společné večeři a vyjádřila svou podporu činnosti našeho spolku.

Zuzana Odlevaková
Veterinářka, cestovatelka a publicistka, která navštívila Bhútán poprvé v roce 2016. Země ji učarovala natolik, že se vracela následující dva roky nejen jako turista, ale také jako host místní rodiny. Hned, jak to bude možné, vyrazí s vámi ráda i jako průvodkyně.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů