8. bienální zasedání evropských spolků Bhútánu

Byl to velmi speciální den, kdy jsem měla tu čest představit naš nový spolek Přátel Bhútánu v České republice celé řadě spolků a společností, spojených s Bhútánem, z celé Evropy. Také jsem jej představila její excelenci velvyslankyni Aum Pema Choden a dalším členům Bhútánského Velvyslanectví v Bruselu.

Toto setkání v Aténách hostil Řecký spolek. Díky jeho štědrosti a těžké práci –  byla tato akce skutečným úspěchem!

Byla to cesta pokory a měla jsem možnost zažít z první ruky celou škálu úžasných činností, charitativních a kulturních akcí organizovaných různými spolky po celé Evropě.

Jako nejmladší člen v této skvělé společnosti, si uvědomujeme, že se máme hodně co učit od našich starších a zkušenějších přátel, a těšíme se na to, kam nás tato cesta dovede. Doufáme, že s požehnáním ze shora, od velvyslanectví a za podpory našich evropských přátel nalezneme více lepších způsobů, jak přispět k utužení vztahu mezi Evropou a Bhútánem.

Zuzana Odlevaková
Veterinářka, cestovatelka a publicistka, která navštívila Bhútán poprvé v roce 2016. Země ji učarovala natolik, že se vracela následující dva roky nejen jako turista, ale také jako host místní rodiny. Hned, jak to bude možné, vyrazí s vámi ráda i jako průvodkyně.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů